Equip

Direcció

Enric Vigas

President

Raul Vigas

Director General
EMAIL: rvigas@jvigas.com

Enric Vigas

Adjunt a Direcció
EMAIL: enric@jvigas.com

Enric Vigas

President

Raul Vigas

Director General
EMAIL: rvigas@jvigas.com

Enric Vigas

Adjunt a Direcció
EMAIL: enric@jvigas.com

Departament Financer

Xavier Puigjaner

Director Departament Financer, RRHH
EMAIL: xpuigjaner@jvigas.com

Corinne González

Administració i Comptabilitat
EMAIL: jvigas@jvigas.com

Berta Juncà

Administració i Comptabilitat
EMAIL: administracio@jvigas.com

Xavier Puigjaner

Director Departament Financer, RRHH
EMAIL: xpuigjaner@jvigas.com

Corinne González

Administració i Comptabilitat
EMAIL: jvigas@jvigas.com

Berta Juncà

Administració i Comptabilitat
EMAIL: administracio@jvigas.com

Departament d’Operacions

Enric Vigas

Director Departament de Compres
EMAIL: enric@jvigas.com

Eduard Nadal

Gerent VIMATAP·15, Compres
EMAIL: enadal@jvigas.com

Pilar Sánchez

Compres
EMAIL: psanchez@jvigas.com

Bàrbara Giné

Compres
EMAIL: barbara@jvigas.com

Enric Vigas

Director Departament de Compres
EMAIL: enric@jvigas.com

Eduard Nadal

Gerent VIMATAP·15, Compres
EMAIL: enadal@jvigas.com

Pilar Sánchez

Compres
EMAIL: psanchez@jvigas.com

Bàrbara Giné

Compres
EMAIL: barbara@jvigas.com

Producció

Pau Martí

Director de Producció
EMAIL: paumarti@jvigas.com

Joaquim Castanys

Director Unitat de Producció (UP)

Puri Rivera

Responsable Qualitat Visual

Pepe Jurado

Producció i Transport

Encarni Torres

Triadora

Pilar Martos

Producció

Juan José Pérez

Triador

Mireia Bustos

Triadora

Narcís (Sisu) Perpinyà

Producció

Agustina Merchán

Triadora

Jonathan López

Producció

Cati Català

Triadora

Mari Paz Pedrosa

Triadora

Jordi Martí

Producció
VIGAS·18

Maria Àngels Zurita

Producció

Miquel Subirana

Producció

Albert Ridao

Producció

Encarni García

Triadora

Ánder Martínez

Producció
VIGAS·18

Cristian Cruz

Producció

Eduard Ferrer

Producció
VIGAS·18

Marc Grañó

Producció

Miguel Ángel Rodríguez

Producció

Miquel Ventura

Producció

Pau Martí

Director de Producció
EMAIL: paumarti@jvigas.com

Joaquim Castanys

Director Unitat de Producció (UP)

Puri Rivera

Responsable Qualitat Visual

Pepe Jurado

Producció i Transport

Encarni Torres

Triadora

Pilar Martos

Producció

Juan José Pérez

Triador

Mireia Bustos

Triadora

Narcís (Sisu) Perpinyà

Producció

Agustina Merchán

Triadora

Jonathan López

Producció

Cati Català

Triadora

Mari Paz Pedrosa

Triadora

Jordi Martí

Producció
VIGAS·18

Maria Àngels Zurita

Producció

Miquel Subirana

Producció

Albert Ridao

Producció

Encarni García

Triadora

Ánder Martínez

Producció
VIGAS·18

Cristian Cruz

Producció

Eduard Ferrer

Producció
VIGAS·18

Marc Grañó

Producció

Miguel Ángel Rodríguez

Producció

Miquel Ventura

Producció

Departament Comercial

Raul Vigas

Director Departament Comercial
EMAIL: rvigas@jvigas.com

Enric Vigas

Rioja, Navarra, EUA, Canadà
EMAIL: enric@jvigas.com

Kiku Nadal

Itàlia
EMAIL: qnadal@jvigas.com

Eduard Nadal

Italia, EUA, Canadà
EMAIL: enadal@jvigas.com

Teresa Darnaculleta

Rioja, Navarra, Catalunya, Castella i Lleó
EMAIL: teresa@jvigas.com

David Gómez

França i Suïssa
EMAIL: davidgomez@jvigas.com

Bàrbara Giné

Itàlia
EMAIL: barbara@jvigas.com

Raul Vigas

Director Departament Comercial
EMAIL: rvigas@jvigas.com

Enric Vigas

Rioja, Navarra, EUA, Canadà
EMAIL: enric@jvigas.com

Kiku Nadal

Itàlia
EMAIL: qnadal@jvigas.com

Eduard Nadal

Italia, EUA, Canadà
EMAIL: enadal@jvigas.com

Teresa Darnaculleta

Rioja, Navarra, Catalunya, Castella i Lleó
EMAIL: teresa@jvigas.com

David Gómez

França i Suïssa
EMAIL: davidgomez@jvigas.com

Bàrbara Giné

Itàlia
EMAIL: barbara@jvigas.com

Departament SAC

Teresa Darnaculleta

Directora Departament del Servei d’Atenció al Client
EMAIL: sac.teresa@jvigas.com

Cati Payet

Qualitat
EMAIL: cpayet@jvigas.com

Maria Abarca

Logística
EMAIL: maria@jvigas.com

Esther Rodríguez

Logística
EMAIL: esther@jvigas.com

Teresa Darnaculleta

Directora Departament de Servei d’Atenció al Client
EMAIL: sac.teresa@jvigas.com

Cati Payet

Qualitat
EMAIL: cpayet@jvigas.com

Maria Abarca

Logística
EMAIL: maria@jvigas.com

Esther Rodríguez

Logística
EMAIL: esther@jvigas.com

Departament R+D+i

Raquel de Nadal

Directora Departament de R+D+i, SIG
EMAIL: raquel@jvigas.com

Xènia Combis

Cromatografia i Sensorials
EMAIL: laboratori@jvigas.com

Mónica

Tècnica de Laboratori

Raquel de Nadal

Directora Departament de R+D+i, SIG
EMAIL: raquel@jvigas.com

Xènia Combis

Cromatografia i Sensorials
EMAIL: laboratori@jvigas.com

Mónica

Tècnica de Laboratori